SLAVEN BELUPO - HAJDUK 1:1 Splićani bez pobjede ove sezone u HNL-u

HAJDUK je i dalje bez pobjede u HNL-u. U šestom kolu Splićani su odigrali 1:1 kod Slaven Belupa. Strijelac za Belupo bio je Delić u 17. minuti, a za 1:1 zabio je Jairo u 32. minuti dvoboja u Koprivnici.

Domaćini su krenuli ambicioznije u susret i zasluženo su poveli u 17. minuti. Igrači Slaven Belupa odigrali su lijepu akciju i lopta je došla do Delića koji je s deset metara iskosa snažno pucao na prvu stativu, a lopta je prošla vrataru Posavcu kroz noge.

Hajduk je poravnao u 33. minuti nakon kornera. Gyurcso je ubacio iz kuta, a Brazilac Jario glavom je pogodio za 1:1

Dvije najbolje prilike u drugom poluvremenu imao je Hajduk, u 72. minuti Gyurcso je sa sedam metara pogodio vratnicu, a u 75. je udarac Stanka Jurića s 18 metara obranio vratar Slavena.

Slaven, koji je također bez pobjede u novoj sezoni, ostao je na sedmom mjestu sa 4 boda, a Hajduk je osmi, također sa 4 boda. Večeras u 21 sat Osijek dočekuje Lokomotivu.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Koprivnici pred 2.000 gledatelja, a sudio je Ivan Bebek iz Rijeke.

Slaven Belupo (4-2-3-1): Marković - Šarlija, Musa, Međimorec, Delić - Vidović, Puclin - Bongongui, Gordana, Bogojević - Mendy.

Hajduk (4-2-3-1): Posavec - Juranović, Vučur, Mikulić, Fomitschow - Hamza, Palaversa - Jairo, Jradi, Gyurcso - Ivanovski.