Bilićev veliki kiks: Nije iskoristio domaći teren i igrača više protiv Gaziantepa za povratak na vrh

SLAVEN BILIĆ i njegov Bešikataš propustili su veliku priliku vratiti se na vrh turske Superlig jer u 30. kolu na svom terenu odigrali su tek 1:1 protiv Gaziantepspora i tako ostali na trećem mjestu, s dva boda manje od vodećeg Galatasaraya i jednim manje od Fenerbahčea.

Bešiktaš je poveo na početku golom Josea Sose u 7. minuti, a John Chibuike izjednačio je u 42. Ali, do kraja Bilićeva momčad ne uspijeva pobijediti momčad od koje je dijeli sedam mjesta na tablici i čak 29 bodova, naravno u Bešiktaševu korist.

Domaćinima nije pomoglo ni što su zadnjih deset minuta imali igrača više nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Chibuike, koji je postigao gol za goste.

Četiri kola prije kraja turskog prvenstva nastavlja se mrtva trka tri istanbulska velikana za naslov prvaka. Bilić trenutno drži mjesto koje jamči tek kvalifikacije za Europa Ligu, ali zbog male bodovne razlike između rivala za vrh, sve je još uvijek otvoreno.