Ćiro teško nastradao od neuzvraćene ljubavi: Crvena zvezda pobijedila Slobodu 3:0

Screenshot: flsloboda.ba

ĆIRO BLAŽEVIĆ u karijeri je trenirao klubove i reprezentacije od Švicarske i Kine, do Hrvatske i Irana, ali nikad mu se nije ostvarila velika želja, da vodi Crvenu Zvezdu.

Tu želju povremeno pokuša utažiti tako što sa klubom kojeg vodi odigra pripremnu prijateljsku utakmicu sa Zvezdom, a tako je bilo i danas: Njegov BiH drugoligaš, tuzlanska Sloboda, na pripremama za drugi dio sezone, u Kopru je izgubio od Beograđana 0:3.

Nakon prvog dijela Ćirina momčad imala je 0:0, ali je Zvezda u nastavku, ulaskom Darka Lazovića, napadača i povratnika u srpski nogomet, uvjerljivo slavila. posebno kada je Efendić u 50. minuti zbog igranja rukom skrivio penal i dobio crveni karton.

Ninković pogađa iz penala u 50. minuti, a samo dvije minute kasnije, Pečnik povećava na 2:0, a 15 minuta prije kraja, Milunović postavlja konačan rezultat.