Juventusova tiki-taka: Izvozali Real s rekordnih 27 dodavanja

U TORINU se sinoć očekivala čvrsta i tvrda utakmica,  s rovovskom bitkom sredine terena, no Juventus i Real u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka odigrali su možda i najotvorenije poluvrijeme ove sezone. Juventus je slavio 2:1 golovima Morate i Teveza.

Bivši realovac Morata za vodstvo je zabio naizgled lagan pogodak u praznu mrežu već u osmoj minuti. Lopta mu je sjela nakon udarca Teveza s desne strane i obrane Casillasa. No, Juventus je za taj pogodak odigrao fantastičnu akciju u kojoj su izmijenili čak 27 uzastopnih dodavanja.

Riječ je o rekordnoj izmjeni dodavanja uoči pogotka u ovosezonskom izdanju Lige prvaka. Akcija je krenula od dvojca Chiellini - Bonucci, a u njoj je sudjelovalo devet igrača Juventusa, svi osim Buffona i Sturara.