Pogledajte što znači golijada: Sedam golova palo u prvih 45 minuta utakmice Uniteda i Readinga!

NEVJEROJATNA utakmica odigrala se na stadionu Madejski, gdje je u prvom poluvremenu palo čak sedam pogodaka! Utakmica je tako i završila, pobjedom Manchester Uniteda protiv Readinga 4:3.

Taj, da se poslužimo frazom, "festival golova" započeo je Readingov Robson-Kanu u 8. minuti, da bi samo pet minuta kasnije Anderson poravnao na 1:1. U 16. minuti Rooney je iz penala zabio za vodstvo Uniteda, koje je poništio Le Fondre. Morrison je u 23. zabio za novo vodstvo Readinga, ali Rooney je u 30. postavio rezultat 3:3., a četiri minute nakon Rooneyja Robin van Persie zabio je za 4:3.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, pa je United ostao na prvom mjestu ljestvice ispred gradskog rivala Cityja.

Reading - Manchester United 3:4