Sedam golova na Santiago Bernabeu: Real na krilima Ronalda slavio protiv Valladolida

REAL MADRID u 34. kolu Primere je pobijedio Valladolid s 4:3.

Valladolid je na Santiago Bernabeu zaigrao otvoreno i poveo u osmoj minuti preko Oscara. Real je izjednačio dvadeset minuta kasnije kada je Valente skrenuo loptu u vlastitu mrežu. Cristiano Ronaldo doveo je Real u vodstvo udarcem glavom u 32. minuti. Ipak, Valladolid je izjednačio tri minute kasnije pogotkom Guerra. Do kraja prvog dijela goste je spasila greda nakon sjajnog slobodnjaka Ronalda.

Kaka je vratio vodstvo Realu u 49. minuti, a na 4:2 je ponovno glavom povisio Ronaldo. Valladolid je samo uspio ublažiti poraz u 87. minuti preko Sastrea.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real koji se učvrstio na drugom mjestu iza Barcelone, a ispred gradskog rivala Atletica.