Swansea i City bez golova, Wigan preokretom slavio kod WBA

MANCHESTER CITY nije uspio svladati Swansea u 36. kolu Premierlige. U lošoj i nezanimljivoj utakmici City je bio malo bolji rival, ali pogodaka u Walesu nije bilo.

Zato je pet golova viđeno u pobjedi 3:2 Wigana na gostovanju kod WBA. Domaća momčad je povela u 29. minuti pogotkom Longa, a deset minuta kasnije je izjednačio Kone. Vodstvo West Bromwichu je vratio McAuley, a preokret gostiju kreirali su McArthur i McManaman.

Otpisani Reading je ostvario pobjedu protiv Fulhama s 4:2. Reading je poveo 2:0 golovima Robsona-Kanua, smanjio je Gonzales, a dva gola prednosti Readingu vratio je Le Fondre. Gonzales je smanjio na 3:2, a konačan rezultat postavio je Karacan.

Aston Villa je slavila s 2:1 na gostovanju kod Norwicha, a West Ham i Newcastle su odigrali bez golova.