VIDEO Juventus i Milan remizirali bez golova

BEZ POBJEDNIKA, ali i pogodaka, okončan je derbi 34. kola talijanske Serie A. Nogometaši Juventusa i Milana su u Torinu odigrali 0:0. Poslije vrlo slabog prvog poluvremena, drugi dio je počeo odličnom šansom Juventusa. Prvo je udarac Kostića obranio vratar Milana Sportiello, a potom je Danilo pogodio vratnicu.

Do kraja je veći broj boljih prilika imao Juventus, a posebno treba izdvojiti šansu Rabiota koji u 86. minuti nije uspio pogoditi s dva metra za tri boda svoje momčadi. Milan tijekom cijelog susreta nije uputio nijedan udarac u suparnički okvir vrata. Obje su momčadi ostale na svojim pozicijama na ljestvici, drugi Milan ima 70 bodova, treći je Juventus na 65 te uz utakmicu više ima tri boda prednosti u odnosu na Bolognu, koja je četvrta.