Tottenham ima novog junaka: Kane srušio Arsenal!

TOTTENHAM je u 24. kolu Premiershipa na White Harte Laneu pobijedio Arsenal s 2:1. Sjajnu utakmicu odigrao je napadač Spursa Harry Kane koji je postigao dva pogotka.

Međutim, ovakav rasplet utakmice malo tko je mogao očekivati s obzirom da je Arsenal u 11. minuti poveo preko Mesuta Ozila. Welbeck je probio desni bok, a zatim centrirao u peterac gdje je Giroud samo proslijedio loptu za usamljenog Ozila.

Tottenham je do kraja prvog dijela na sve načine pokušavao izjednačiti, ali Topnici su uspjeli očuvati prednost. Ipak, do promjene rezultata došlo je u 56. minuti kada je Kane bio najviši u Arsenalovom petercu nakon ubačaja iz kornera.

Isti je igrač 20 minuta kasnije zabio za pobjedu Spursa. Bentaleb je centrirao u peterac, a Kane je ponovno bio nezadrživ za braniče Arsenala te je glavom matirao Ospinu.