Video dana: Pogledajte Raketinu loptu s očima i šut nakon kojeg se vratnica na Camp Nou još trese

U PRVOM susretu 16. kola Primere, Barcelona je na svom Camp Nou ugostila Cordobu i pobijedila ju 5:0, a jedan od junaka velike pobjede bio je i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

>Rakitić odigrao maestralno, a Barca do nogu potukla Cordobu

Trener Barce Luis Enrique poklonio mu je povjerenje od prve minute, a Ivan je odigrao zaista odličnu utakmicu i najzaslužniji je za prvi gol katalonske momčadi već u trećoj minuti.

Raketa je primio jednu loptu na četrdeset metara od protivničkog gola te je poslao fenomenalnu loptu s očima iza dva obrambena igrača Granade pa strijelcu Predru nije bilo teško zakucati u mrežu.

Da je posebno raspoložen, Rakitić je dokazao i pokazao u 56. minuti kad je dalekometnim udarcem uzdrmao vratnicu Granadinog gola.