LIGE PETICE

Aguerova panenka razbjesnila je Guardiolu. Pogledajte trenerovu reakciju

MANCHESTER City nije danas uspio osigurati naslov prvaka Engleske za ovu sezonu. Za trijumf mu je bila potrebna pobjeda na domaćem terenu protiv Chelseaja, no na kraju utakmice slavili su gosti iz Londona s 2:1.

City je bio u uvodnoj prednosti, a priliku da je povisi na 2:0 dobio je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Sergio Aguero. Upravo njemu bilo je ukazano povjerenje da izvede udarac s bijele točke, a najbolji strijelac u povijesti kluba tu je priliku prokockao nakon što je odlučio izvesti panenku.

Izveo je to loše i Chelseajev golman Mendy lakoćom je obranio taj udarac lijevom rukom.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK GUARDIOLINU REAKCIJU

Aguero je tako ostao na dva prvenstvena gola u ovoj sezoni i 258 ukupno za klub s Etihada, ali vjerojatno ne i bez reakcije svog trenera Josepa Guardiole na poluvremenu. Kamere su pratile Cityjevog stratega kod Aguerova pokušaja, djelovao je razočarano i ljutito nakon propuštene prilike.