LIGE PETICE

Chelsea ponovno kiksao, nije pobijedio četiri kola zaredom

TEŠKI dani su za londonski Chelseaja. Danas su igrali utakmicu 24. kola Premier lige protiv Brightona, ali su na gostovanju uspjeli izvući tek bod (1:1). Halilhodžićev odvjetnik bio je jedini strijelac za prvaka Europe koji je sve dalje od borbe za naslov engleskog prvaka.

Chelsea je u vodstvo stigao u 28. minuti. Hakim Ziyech, čovjek kojeg je Vahid Halilhodžić izbacio iz reprezentacije uoči Afričkog kupa nacija, bio je precizan na asistenciju N'Gola Kantea. Taj rezultat stajao je na semaforu sve do 60. minute, kada je Webster poravnao nakon proigravanja Mac Alistera.

Rezultat se do kraja nije mijenjao, a Mateo Kovačić odigrao je zadnjih deset minuta. Ovo je bila četvrta utakmica u nizu u kojoj Chelsea ne zna za pobjedu u ligi. Zadnji put je slavio na Boxing Day protiv Aston Ville. Brighton je bodom zadržao sigurno, deveto mjesto na tablici.