Dinamo nakon 24. pobjede u 25. utakmici s Filijalom: "Teško je, protiv nas uvijek daju 100 posto"

DINAMO je pobijedio Lokomotivu 2:1 preokretom, jer njegova filijala povela je Grezdinim golom u 5. minuti, ali prvak je do pobjede došao s dva gola Armina Hodžića iz penala, u 29. i 67. minuti i nakon par velikih sudačkih grešaka u korist Dinama

Bila je to 24. pobjeda Dinama nad Lokomotivom u 25 međusobnih susreta ova "dva" kluba u HNL-u (jedan je završio remijem), a jučer su za Lokomotivu igrala čak četiri Dinamova nogometaša. Deseci njih posljednjih godina izrotirali su se između ova Kajzerice i Maksimira

Mario Šitum, igrač Dinama koji se prošao puni krug na vrtuljku Matice i Filijale, nedavno je izazvao smijeh izjavom: "Igrao sam za Lokomotivu protiv Dinama i znam da u tim utakmicama svi idu 300 posto, kao da je finale Lige prvaka."

A nakon kontroverzne utakmice i pobjede Dinama, njegovi mladi suigrači iz Dinama bili su na istom tragu: "Znali smo da će biti teška utakmica od početka jer Lokomotiva je protivnik koji uvijek daje sve od sebe." izjavio je Borna Sosa.

"Teška utakmica, Lokomotiva uvijek ide sto posto protiv nas." dodao je Amer Gojak.