HNL

INTER - OSIJEK 0:1 Prvi strijelac lige zabio za važnu pobjedu Osječana

OSIJEK je u 30. kolu HNL-a u Zaprešiću svladao Inter 1:0 pogotkom Mirka Marića.

Prvi strijelac lige odlučio je susret u 68. minuti. U jalovoj utakmici presudilo je i malo sreće koja je otišla na stranu gostiju iz Osijeka.

Osječani su ovom pobjedom skočili na drugo mjesto s utakmicom više od Rijeke, Hajduka i Lokomotive.

Lokomotiva i Hajduk sutra igraju međusobno u Kranjčevićevoj.

NK Inter Zaprešić - NK Osijek Rezultati uživo

INTER - OSIJEK 0:1 (Marić '68)

Tijek utakmice:

KRAJ! Osijek je s nova tri boda i dalje u borbi za Europu. Presudio je Marić u 68. minuti.

84' Žuti karton i za Interovog Mihaela Benčića.

82' Izašao je Bočkaj, zamijenit će ga Mbakogu. U istoj minuti požutio je Osijekov Igor Silva.

80' Kod Intera je ušao Zamouri umjesto Mlinara. Dvije minute kasnije požutio je domaći Mazalović, a kod Osijeka kapetan Škorić.

73' Inter je pogodio vratnicu! Mamut je bio blizu gola.

68' GOOOL! Osijek vodi! Zabio je Mirko Marić, najbolji strijelac lige. Ovo mu je 19. pogodak ove sezone.

63' Gol-šansa i za Osijek! Branič Talys gađao je gol, ali lopta je završila na gredi.

60' Gol-šansa za Inter! Andrić je pokušao s 10-ak metara, ali Ivušić brani. Utakmica se zahuktala.

59' Opet Petar Bočkaj! Sjajno krilo Osijeka još je jednom pokušalo nadmudriti Matkovića, ali i dalje ostaje 0:0.

46' Počelo je drugo poluvrijeme! Osijek je mijenjao na poluvremenu. Umjesto Mancea ušao je Špoljarić.

POLUVRIJEME Slaba utakmica u Zaprešiću. Kao da su i jedni i drugi zadovoljni bodom.

34' Bočkaj je drugi put u minuti pokušao iznenaditi Matkovića, ali vratar domaćih je spreman.

33' Poluprilika za goste. Petar Bočkaj opasno je pucao s 20-ak metara, lopta je otišla kraj lijeve vratnice.

30' Inter je uzvratio preko Mlinara. Lopta je završila u korneru. U nastavku akcije Andrić je glavom pucao blizu gola.

26' Kod gostiju je požutio Ndockyt.

24' Osijek pokušava, ali nema konkretne opasnosti.

19' Bočkaj je pokušao iz slobodnjaka, ali ravno u ruke domaćeg golmana Matkovića.

10' Šansa za Inter! Pucao je Marasović, ali Ivušić je siguran na golu Osječana.

5' Gosti iz Osijeka bolje su krenuli u utakmicu, ali još uvijek traje početno ispitivanje snaga.

1' Počela je utakmica u Zaprešiću! Na tribinama ima nešto ljudi.