Je li Hajduk oštećen u Gorici? Ivanovski je pao i tražio penal

HAJDUK ove sezone još nije uspio pobijediti novog prvoligaša Goricu. U prvoj utakmici na Poljudu izgubio je 0:2, da bi danas odigrao 1:1.

>GORICA - HAJDUK 1:1 Splićani s igračem više nisu uspjeli pobijediti

Hajduk je cijelo drugo poluvrijeme imao igrača više. Gorica je uputila tek jedan udarac na utakmici i zabila. Gosti su osam puta pokušavali, sedam u okvir... No napadači Hajduka nisu bili precizni.

>Trener Gorice: Vulić kaže da mi se igrači bacaju kao na plaži. A njegovi?

Vulić je u 70. minuti krenuo po pobjedu, izvadio je mladog veznjaka Bradarića i uveo još jednog napadača Ivanovskog.

U 84. minuti dogodila se jedna dvojbena situacija u kaznenom prostoru Gorice. Ivanovski je pao ispred gola, činilo se na prvu kao da ga je igrač Gorice malo odgurnuo... No sudac je bio u blizini i pokazao je samo žuti Ivanovskom zbog protestiranja.

Vulić je nakon utakmice izjavio da je trebao biti penal za Hajduk.

"Ovo je drugi put da nam se ne sudi jedanaesterac, a protiv nas se sude. Po mom viđenju je to bio penal", izjavio je trener Hajduka.