Kvalifikacije za SP: Pobjeda Walesa, Gruzija i Cipar remizirali

NOGOMETAŠI Walesa upisali su drugu pobjedu u 3. kolu kvalifikacijske skupine 4 za odlazak na Svjetsko prvenstvo. U dvoboju igranom u Cardiffu nadjačali su Lihtenštajn 2-0.

Prvi pogodak na utakmici viđen je u 42. minuti, a strijelac je bio David Edwards. S tim se rezultatom otišlo na odmor, iako je domaća momčad imala priliku predahnuti i rezultatski uvjerljivije, no udarac s bijele točke Craiga Bellamyja nije bio precizan. Ipak, u 80. minuti Chedwyn Evans postavlja konačnih 2-0.

Gruzija i Cipar odigrali su derbi začelja u skupini 8 i nakon 1-1 podijelili bodove.

Levan Kobiašvili donio je prvi bod svojoj reprezentaciji pogotkom u 73. minuti čime je anulirao preciznost Andreasa Konstantinoua iz 66. minute dvoboja. Do ove utakmice obje se reprezentacije na bodovnom kontu imale nulu.