LIGA PRVAKA

LOKOMOTIV - JUVENTUS 1:2 Talijani zabili u 93. minuti za ulazak u osminu finala

JUVENTUS je pobijedio Lokomotiv Moskvu 2:1 u četvrtom kolu Lige prvaka i to u 93. minuti golom Douglasa Coste.

Torinski je klub poveo već u drugoj minuti golom Aarona Ramseyja koji je iskoristio veliku grešku domaćeg golmana Guilhermea.

Naime, Ronaldo je iskosa iz jednog slobodnjaka oštro ubacio na peterac, a naizgled laka intervencija za Guilhermea se pretvorila u noćnu moru budući da mu je ispala lopta. Ramsey je ispratio pogrešku i samo lako ubacio loptu u mrežu za vodstvo Talijana.

Rusi su izjednačili u 12. minuti golom Alexeja Miranchuka. Poslije ubačaja s lijeve strane tukao je ruski ofenzivac glavom, lopta je udarila u stativu i vratila mu se na nogu što je lako iskoristio za izjednačenje. Ispostavit će se, i konačan rezultat utakmice.

I kad se činilo da je 1:1 konačan rezultat, Douglas Costa je sletio s lijeve strane, izbacio dvojicu protivničkih igrača, odigrao dupli pas s Gonzalom Higuainom te sam izašao na golmana. Lako mu je zabio kroz noge za pobjedu Juventusa.

Lokomotiv Moscow - Juventus Live Score

Talijanski prvak sada ima 10 bodova, Lokomotiv je ostao na tri. Talijani su ovom pobjedom osigurali osminu finala.