HRVATSKI NOGOMETAŠI

Marko Pjaca ušao umjesto legende i nakon sedam minuta zabio gol u debiju

MARKO PJACA debitirao je danas za Genou u utakmici protiv Crotonea i zabio pogodak za 4:1 nakon asistencije Paola Ghiglionea. Osim gola Pjaca, vidjeli smo i jednu asistenciju Milana Badelja.

Pjaci je za pogodak trebalo svega sedam minuta. U 58. minuti je ušao u igru umjesto legendarnog Gorana Pandeva, a u 65. je već zatresao mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL PJACE
*Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale

Oteli ga Juriću

Hrvatski krilni napadač nedavno je finalizirao svoj prelazak u Genou u koju je stigao na posudbu iz Juventusa nakon što se odigrala prava mala drama.

Sportski direktor Genoe Daniele Faggiano ispričao je kako je nagovorio Pjacu: "Zatrpavao sam ga porukama i nisam mu dao mira. Ne samo ja nego i Perin, Badelj i Kuleševski. On je jako uzbuđen jer se želi vratiti u punu snagu i pokazati što zna."

Genoa ga je tako "otela" Veroni koju vodi Ivan Jurić i koja ga je jako htjela dovesti.

Grafika: Sofascore za IndexSport