Serie A

NAPOLI - MILAN 1:3 Zlatan odveo Milan na vrh, Rebić mu asistirao. Prvi su u Serie A

NOGOMETAŠI Milana su u osmom kolu Serie A na gostovanju kod Napolija ostvarili šestu prvenstvenu pobjedu.

Milan je slavio rezultatom 1:3, a junak susreta je bio Zlatan Ibrahimović koji je postigao oba pogotka za gostujuću momčad.

Ibrahimović nije imao težak posao zabiti na lijepu asistenciju Rebića

Prvi gol je zabio u 20. minuti na ubačaj Thea Hernandeza. Lijepo se ubacio ispred Kalidoua Koulibalyja i s otprilike 13 metara pogodio u suprotni kut Napolijeva gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL IBRAHIMOVIĆA.

U 54. minuti se švedski napadač drugi put upisao na listu strijelaca. Calhanoglu je lijepo na lijevoj strani uposlio Antu Rebića koji ubačajem na drugu vratnicu pronalazi Ibrahimovića koji s lakoćom pogađa za dvostruku prednost Milana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL IBRAHIMOVIĆA.

Napoli u četvrtak na domaćem terenu dočekuje Rijeku

U 63. minuti je na asistenciju Marija Ruija vodstvo gostiju smanjio Dries Mertens, ali sve nade domaće momčadi su potonule samo dvije minute kasnije kada je Tiemoue Bakayoko dobio drugi žuti karton zbog prekršaja na Theu Hernandezu.

U 79. minuti je Ibrahimović izašao iz igre zbog ozljede bedra, a zamijenio ga je Lorenzo Colombo. Šest minuta ranije Rebića je zamijenio Jens Peter Hauge koji je u 95. minuti na asistenciju Ismaela Bennacera pogodio za konačnih 1:3.

Napoli tijekom tjedna u Europa ligi igra protiv Rijeke na domaćem terenu, a Milan gostuje kod Lillea.