NBA

Nova sjajna partija Ivice Zupca. Pogledajte što je radio suparnicima

KOŠEM Reggieja Jacksona 2.3 sekunde prije kraja utakmice, košarkaši Los Angeles Clippersa pobijedili su Detroit Pistonse 100:98. Odličnu utakmicu u sedmoj uzastopnoj pobjedi Clippersa odigrao je i Ivica Zubac.

Sastav iz Los Angelesa nadoknadio je 11 poena manjka u posljednjoj četvrtini utakmice i pet u posljednjoj minuti te slavio košem koji je bivšoj momčadi ubacio Jackson, zaokruživši tako odličnu večer u kojoj je s 29 poena bio prvi strijelac susreta.

Veliku pomoć imao je i Ivici Zupcu koji je zaključio susret s još jednim double-doubleom. Ubacio je 18 koševa (6-10 iz igre, 6-7 slobodna bacanja), što mu je drugi najbolji napadački učinak sezone i drugi najviši učinak u pobjedničkoj momčadi, a dodao im je i 13 skokova, po dvije osvojene lopte i asistencije te jednu blokadu.

Clippersi su slavili u susretu u kojem nisu igrali Kawhi Leonard, Paul George, Serge Ibaka, Patrick Beverley i Marcus Morris.

Za sastav Pistonsa najviše je ubacio Jerami Grant, 28 poena.