BUNDESLIGA

Olmo dvaput morao pucati isti penal. Prvi mu je sjajno skinuo protivnički golman

DANI OLMO doveo je u vodstvo RB Leipzig protiv Augsburga u 21. kolu Bundeslige. Leipzig je pobijedio 2:1.

Igrala se 35. minuta kada je Yussuf Poulsen izborio penal koji je izveo bivši Dinamov igrač. Olmov prvi pokušaj obranio je gostujući vratar Rafal Gikiewicz nakon čega se igra nastavila.

Međutim, nekoliko trenutaka kasnije sudac Felix Zwayer ponovio je penal jer je Augsburgov vratar bio gotovo metar od gol linije prilikom udarca.

Olmo je u 39. minuti dobio novu šansu i pucao u isti kut te zabio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SITUACIJU.

Pet minuta kasnije Christopher Nkunku povisio je na 2:0. Na 2:1 je smanjio Daniel Caligiuri iz penala u 77. minuti.

Olmu je ovo četvrti gol sezone, ima i osam asistencija u 30 nastupa u svim natjecanjima ove sezone.