ČETVRTFINALE EUROPA LIGE

Petković: Još je sve otvoreno. Izgubili smo zbog nesretnog penala

Screenshot: Twitter

NAPADAČ Dinama Bruno Petković smatra da zagrebačka momčad može do polufinala Europa lige unatoč porazu od Villarreala 1:0 na Maksimiru.

Dinamo je u prvoj utakmici četvrtfinala natjecanja izgubio od španjolske momčadi 1:0, a strijelac je bio Moreno s bijele točke u 43. minuti.

"Osjećam se dobro, ide nabolje"

Petković je zbog ozljede bio vrlo upitan za ovu utakmicu, ali trener Damir Krznar ga je poslao na teren u 61. minuti umjesto Iyayija Atiemwena.

Napadač Dinama smatra da njegova ekipa i dalje ima otvorene šanse za plasman u polufinale.

"Osim zadnjih 10-15 minuta, gdje su napravili razliku, bili smo ravnopravni. Zbog nesretnog penala smo izgubili utakmicu. Ima još 90 minuta igre i sve je otvoreno", kazao je Petković te na pitanje o ozljedi dodao: