La Liga

Pique plačući napustio teren. Poruke podrške poslali su Puyol i Mascherano

GERARD Pique je napustio teren u 62. minuti utakmice između Atletico Madrida i Barcelone na stadionu Wanda Metropolitano zbog ozljede koljena.

Španjolskom stoperu je dvije minute ranije cijelim tijelom na koljeno pao napadač Atletica Angel Correa. Pique je odmah zatražio medicinsku pomoć, a teren je napustio u suzama.

Piquea je u nedostatku stopera zamijenio desni bek Sergiño Dest

Mundo Deportivo sumnja na najgore te piše kako je u pitanju ozljeda križnih ligamenata desnog koljena. Piquea je u nedostatku stopera zamijenio desni bek Sergiño Dest. Ipak, on je zaigrao na svojoj poziciji, a u obranu se zajedno s Clementom Lengletom povukao Frenkie de Jong.

Barceloni su već ozlijeđena dva stopera Samuel Umtiti i Ronald Araujo, a na posljednjoj utakmici prije reprezentativne stanke se teško ozlijedio i Ansu Fati.

Puyol i Mascherano su na Twitteru ohrabrili Piquea

Bivši braniči Barcelone Carles Puyol i Javier Mascherano odmah su na Twitteru Piqueu poslali poruke ohrabrenja.

"Nadam se da nije ništa", napisao je Puyol, a sličnu je poruku i želju poslao Argentinac Mascherano.

Podsjetimo, Atletico je svladao Barcelonu rezultatom 1:0, a pobjednički pogodak je postigao Yannick Carrasco u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena nakon velike greške vratara ter Stegena.