borussia m. - bayern 5:0

Pogledajte fenomenalnu akciju kojom je Borussia uništila obranu Bayerna

BORUSSIA iz Mönchengladbacha je u šesnaestini finala njemačkoga kupa pregazila Bayern 5:0 i nanijela mu najteži poraz u povijesti tog natjecanja.

Domaćini su poveli već u 2. minuti golom Konea, a do 21. su vodili 3:0 nakon što je još dva gola zabio Ramy Bensebaini. Golijada Borussije nastavila se i u drugom poluvremenu, kad je protivnika golovima u 51. i 57. minuti potpuno nokautirao Breel Embolo.

Bayernova obrana odigrala je kriminalno lošu utakmicu i kod praktički svakoga gola Borussije je kardinalno pogriješila. Loše je reagirala i kod drugoga gola, ali on je pao zahvaljujući fenomenalnoj akciji domaćina. Borussia je u šest preciznih dodavanja od centra do šesnaesterca izigrala čitavu momčad Bayerna, a Bensebaini je zabio nakon nevjerojatno točnog dodavanja Jonasa Hofmanna.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SJAJAN DRUGI GOL BORUSSIJE.