Pogledajte kako je trener Atalante sendvičem gađao navijače Milana

Screenshot: Twitter

TRENER Atalante Gian Piero Gasperini sendvičem je iz automobila gađao navijače Milana koji su ga provocirali na gradskim ulicama, pišu talijanski mediji uz snimku te situacije objavljenu na Twitteru. Pretpostavlja se kako je Gasperini to učinio nakon što je njegova momčad izgubila 0:2 na gostovanju u Milanu.

Milan je slavio autogolom Juana Mussa u 26. minuti i pogotkom Juniora Messiasa iz 86. minute. Utakmicu je obilježio i povratak 41-godišnjeg Zlatana Ibrahimovića. Švedski napadač zbog ozljede i operacije nije igrao od svibnja 2022. godine, odnosno sezone u kojoj je Milan osvojio Serie A.

Atalanta, za koju u utakmici s Milanom nije nastupio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić, nalazi se na šestom mjestu talijanskog prvenstva s 41 bodom. Milan je treći s 47 bodova, koliko ima i drugi Inter. Napoli ima 65 bodova te ide prema naslovu prvaka.