Remi Lazija i Fiorentine, Badelj i društvo uz pomoć video tehnologije do boda u 94. minuti

TALIJANSKI klasik između Lazija i Fiorentine u 14. kolu Serie A završen je bez pobjednika u Rimu (1:1). Dvije momčadi potpisale su spomenutih 1:1 u međusobnim dvobojima prvi put od 2010. godine.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za goste na Olimpicu.

Lazio je poveo u 25. minuti preko braniča Stefana de Vrija, koji je pogodio glavom nakon ubačaja Luisa Alberta iz slobodnog udarca s lijeve strane.

Momčad Simonea Inzaghija spremala se za slavlje i nova tri boda, ali je bez pobjede ostala u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Nakon prekršaja nad Germanom Pezzellom u šesnaestercu, sudac Davide Massa je uz pomoć video tehnologije dosudio penal za goste, a Khouma Babacar zabio za remi s bijele točke.

Rimljani su trenutačno peti (uz utakmicu manje) s 29, dok Fiorentina drži 11. mjesto na ljestvici s 18 bodova.