Šarić upisao double-double, Bogdanović pogodio jedan šut

DARIO Šarić ponovno je potvrdio da je u sjajnoj formi, a sinoć je u pobjedi Sixersa kod New Yorka uz Embiida bio ključan igrač gostiju.

Iako je gubila cijelo drugo poluvrijeme, Philadelphia je zadnju četvrtinu dobila 16 razlike i na kraju slavila 118:110. Najraspoloženiji u Madison Square Gardenu bio je Joel Embiid s 29 koševa, a odmah iza njega Dario Šarić s 21 košem, 12 skokova i jednom asistencijom.

Šarić je iz igre gađao 7/13, a pogodio je četiri trice iz sedam pokušaja, od čega dvije u zadnjoj četvrtini u trenucima kad se lomila utakmica.

Indiana Pacersi su kod kuće izgubili od Toronta 106:99, a Bojan Bogdanović imao je jednu od lošijih večeri ove sezone. Za 30 minuta zabio je samo šest koševa, a prvi i jedini šut (1/10) pogodio je u 4. minuti utakmice. Slobodna bacanja gađao je 3/3.

Utah Jazz je pregazio Phoenix 116:88, a Bender je za 29 minuta u igri zabio sedam koševa uz šest skokova i dvije asistencije. Ante Toni Žižić nije igrao u porazu Cavsa u Portlandu 113:105.