ŠOK ZA BILIĆA U 97. minuti ostao bez pobjede kod najlošije momčadi lige

SLAVEN BILIĆ od uprave West Hama dobio je dvije utakmice da spasi posao. U prvoj je u Liga Kupu njegov West Ham s 3:2 bio bolji od Tottenhama, ali danas je kiksao kod Crystal Palacea odigravši 2:2.

West Ham je poveo pogotkom Chicharita u 31. minuti, a Ayew je sjajno zabio 12 minuta kasnije. Početkom drugog dijela domaći su smanjili preko Milivojevića iz jedanaesterca, a onda u 97. minuti šok za Bilića - Zaha zabija za 2:2 i bivšem hrvatskom izborniku uzima dva velika boda, a možda i posao. Već je istekla sudačka nadoknada od šest minuta, kada je Zaha primio loptu na lijevoj strani i nakon prodora pogodio suprotni kut.

West Ham je na 16. mjestu, dok je Crystal Palace uvjerljivo posljednji s pet bodova manje od Bilićeve momčadi.