Torcida pobjedu nad Dinamom slavila uvredljivom obradom Stavrosove pjesme

Screenshot: MNK Torcida Youtube

TORCIDA je u drugoj utakmici četvrtfinalne serije prvenstva Hrvatske u futsalu pobijedila Futsal Dinamo i tako izjednačila ukupni rezultat na 1:1. Podsjetimo, igra se na dva dobivena ogleda pa će odluka o polufinalistu pasti u Zagrebu.

Torcida i Futsal Dinamo odigrali su dramatičnu utakmicu koja je odlučena tek nakon produžetaka. Dinamo je poveo u 13. minuti preko Matea Mužara, a u drugom dijelu Antonio Repić i Ante Kovačević donijeli preokret domaćima. Ipak, Kristijan Postružin dvije minute prije kraja zabio je za produžetke. U njima je bolja bila Torcida golom Tonija Legčevića iz šesterca u zadnjoj minuti.

Ovu pobjedu su navijači MNK Torcide, istoimena navijačka skupina Torcida, proslavili uvredljivom obradom pjesme Jasmina Stavrosa Dao bi sto Amerika. Ona u navijačkoj obradi pristaša Hajduka i Torcide glasi: "Dao bih sto Amerika, sve na svijetu ja bih dao, tek da sjednem na tribinu, pa u pičku materinu, šaljem purgere."