PREMIER LIGA

Unitedov tragičar sam tražio da stane pred kamere: Ja sam kriv, bio sam užasan

BRENTFORD je pobijedio Manchester United 4:0 u drugom kolu Premier lige. United je na dnu ljestvice nakon dva kola jer je u prvom kolu na Old Traffordu izgubio od Brightona. U današnjem porazu od Brentforda najslabiji Unitedov pojedinac bio je vratar David de Gea. Španjolac je u desetoj minuti lošom reakcijom poklonio gol Dasilvi, a onda je primio još tri pogotka. Zabijali su mu Jensen, Mee i Mbuemu pa je Brentford nakon 35 minuta vodio 4:0.

De Gea sam otišao pred novinare

Nakon utakmice sedmorica igrača Uniteda otišla su do navijača kako bi im se ispričali. To su David de Gea, Scott McTominay, Anthony Elanga, Marcus Rashford, Bruno Fernandes, Donny van de Beek i Diogo Dalot, a De Gea je tražio da sam stane pred kamere Sky Sporta.

"Ja sam koštao momčad danas. Bio sam užasan i ovo je bio dan za zaborav. Morali smo bolje, ja sam morao obraniti prvi udarac i sve bi bilo drugačije. Nekad bih bolje morao čitati igru", rekao je španjolski vratar. United u sljedećem kolu dočekuje Liverpool.