Munir zabio dva gola za rutinski prolazak Barcelone u četvrtfinale Kupa kralja: Messi zablistao asistencijom

U UZVRATU osmine finala Kupa kralja, Barcelona je porazila Espanyol 2:0 i s ukupnih 6:1 prošla u četvrtfinale. Strijelac oba pogotka je bio Munir, a Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu.

Espanyol je ušao dominantno u susret, kontrolirali su posjed lopte, ali nisu mogli stvoriti opasnu priliku u prvih 15 minuta. Takav ulazak u utakmicu je bilo i za očekivati s obzirom na to da im je trebala minimalna pobjeda od 3:0 za prolazak dalje jer su prije tjedan dana na Camp Nou izgubili 4:1.

A zatim, iz prve prave prilike Barcelone, Munir je pogodio za 1:0 u 32. minuti. Messi ga je sjajno pronašao asistencijom, a napadač je mirno zaobišao vratara i zabio za vodstvo.

Do kraja utakmice Barcelona je mirno kontrolirala rezultat, a Munir je pogotkom u 88. minuti riješio utakmicu. Espanyol je prijetio u drugom poluvremenu najviše preko Caiceda, ali bez uspjeha.