NOGOMETAŠI Lillea još su si malo otežali posao u utrci za svojim trećim naslovom francuskog prvaka u povijesti. U 31. kolu Le Championnata pred svojim su navijačima odigrali 1-1 protiv Bordeauxa...

Lille sada na prvom mjestu ljestvice ima 59 bodova, četiri više od branitelja naslova Marseillea koji u nedjelju gostuje kod Montpelliera.

Prvi strijelac prvenstva, senegalski napadač Moussa Sow, svojim je 21. pogotkom sezone doveo Lille u vodstvo u 58. minuti, da bi 18 minuta kasnije konačnih 1-1 postavio 20-godišnji srpski branič Vujadin Savić.

Le Championnat, 31. kolo:

Lille - Bordeaux 1-1 (Sow 58 / Savić 76)

Lens - Brest 1-1 (Hermach 20 / Ayite 60)

Nica - Monaco 3-2 (Mounier 21, Civelli 46, Mouloungui 59 / Gosso 29, Park 75-11m)

Rennes - Lorient 1-2 (Dalmat 23 / Gameiro 51, Coquelin 63)

St. Etienne - Nancy 2-1 (Payet 57, 65 / Luiz 40)

Sochaux - Caen 3-2 (Drame 13, Maiga 81, 86 / Arabi 9, Hamouma 89)

Toulouse - Auxerre 0-1 (Dudka 90)