VIDEO Ovako to izgleda na tribinama kad River pobijedi Bocu golom u 93. minuti

Screenshot: Reddit

DERBI River Platea i Boca Juniorsa završio je pobjedom Rivera 1:0 golom Miguela Borje u 93. minuti iz penala. Bila je to kaotična utakmica u kojoj je do 90. minute podijeljeno devet žutih kartona, a nakon pogotka Rivera čak sedam crvenih kartona. No na stadionu Monumental u Buenos Airesu, na koji stane oko 85 tisuća navijača, atmosfera je bila spektakularna, kao i svaki put kad igraju ova dva rivala. Nakon gola su navijači Rivera priredili pravi show na tribinama.

River Plate [1]- 0 Boca Juniors - Last Minute winner from the crowd
by u/markdmo in soccer

Zbog sjajne atmosfere i žestokog rivalstva derbi Rivera i Boce naziva se Superclasico. No ove je sezone, bar po stanju na ljestvici, to daleko od uobičajenog derbija. Nakon 15 kola River Plate je prvi na ljestvici s 37 bodova, čak 11 više od drugoplasiranog San Lorenza. Boca Juniorsi su na 13. mjestu u ligi u kojoj se natječe čak 28 momčadi.