VIDEO Ovo je trener Sportinga nekoliko sekundi prije Perišićeve asistencije

Screenshot: Reddit

TOTTENHAM i Sporting remizirali su u utakmici petog kola grupne faze Lige prvaka u Londonu 1:1. Sporting je poveo u u 22. minuti pogotkom Edwardsa. Domaćini su do izjednačenja stigli tek u 80. minuti. Za taj je pogodak asistent bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji je iz kornera pronašao strijelca Bentancura.

Trener portugalske momčadi Ruben Amorim nije htio ni gledati taj Perišićev korner. Kamere su ga uhvatile kako gleda u pod, a rukom je prekrio lice. Nekoliko sekundi nakon toga Bentancur je pogodio za 1.1. Mogao je Tottenham do sva tri boda duboko u sudačkoj nadoknadi. Harry Kane je zabio, no VAR je procijenio da je engleski napadač bio u zaleđu.

Skupina D Lige prvaka porazom Marseillea kod Eintrachta postala je najneizvjesnija. U posljednjem kolu Marseille igra protiv Tottenhama, a Eintracht protiv Sportinga. Sve momčadi još uvijek su u igri za prolazak i prvo mjesto u skupini.