LIGE PETICE

VIDEO Pašalić sezonu otvorio sjajnom asistencijom, Atalanta sigurna na startu Serie A

VEZNJAK hrvatske reprezentacije Mario Pašalić sjajno je otvorio sezonu u Serie A. U utakmici 1. kola, u kojoj njegova Atalanta gostovala je kod Sampdorije i pobijedila 2:0, Pašalić je upisao prvu ovosezonsku asistenciju nakon što je u 26. minuti idealno poslužio strijelca Rafaela Toloija.

Velik dio posla napravio je Duvan Zapata, koji je sačuvao loptu uz korner-liniju, a onda sjajno naciljao Pašalićevu glavu. Hrvatski reprezentativac glavom je spustio loptu do Toloija, kojem nije bilo teško svladati Emila Audera na Sampdorijinim vratima.

Pašalić je igrao do 84. minute. Utakmica je završila 2:0 nakon što je u šestoj minuti sudačkog produžetka Ademola Lookman pogodio za konačan rezultat.