LIGE PETICE

VIDEO Tottenham je pretrpio prvi poraz, u utakmici došlo do naguravanja na terenu

U PRVOJ odigranoj utakmici 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Crystal Palace je na domaćem terenu svladao Tottenham s 3:0.

Crystal Palace je nakon dva remija i poraza stigao tako do prve pobjede, a ujedno je i zaustavio niz Tottenhama, koji je slavio u sve tri uvodne bez primljenog pogotka.

Krivca će navijači Tottenhama pronaći u Japhetu Tangangi, koji je u razmaku od pet minuta zaradio dvije javne opomene i isključenje, sve pri rezultatu 0:0.

Crystal Palace su do pobjede odveli golovi koje su postigli Zaha u 76. minuti te Odsonne Edouard, koji je bio precizan u 84. i 93.

Dodajmo da je Tanganga prvim prekršajem za žuti karton isprovocirao naguravanje više igrača na travnjaku. Bilo je tu i pokušaja udaraca, hvatanja za vrat, naguravanja...

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ŠTO JE TANGANGA NAPRAVIO U PET MINUTA.