Bayern maršira Bundesligom: Bavarci s tri gola ispratili Apotekare

U POSLJEDNJOJ utakmici subotnjeg programa 3. kola njemačke Bundeslige nogometaši Bayerna s uvjerljivih su 3:0 svladali Bayer Leverkusen.

Momčad Pepa Guardiole načela je "apotekare" u 26. minuti, kad se Douglas Costa nakon sjajnog prijema dugog dodavanja sjurio u kazneni prostor po lijevoj strani, ubacio u peterac gdje je Thomas Mueller samo postavio nogu za vodeći pogodak. Bio je to rezultat prvog poluvremena, a u drugom dijelu su Bavarci postigli još dva pogotka iz kaznenih udaraca.

Robbern zabio prvi pogodak u sezoni

U 60. minuti, nakon prekršaja na Vidalu, siguran realizator s bijele točke bio je Thomas Mueller. Deset minuta poslije Hilberta je lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru, a ovoga puta loptu je u mrežu poslao Arjen Robben za konačnih 3:0 i svoj prvi pogodak u novoj sezoni.

Dinamov suparnik u Ligi prvaka na vrhu je ljestvice Bundeslige s maksimalnih devet bodova iz tri utakmice i gol razlikom 10:1.