Bayern skinuo Paderborn s prvog mjesta, Werder doživio katastrofu na svom travnjaku

NAKON pet kola Bundeslige Bayern je zasjeo na prvo mjesto. Aktualni prvak u derbiju kola je razbio Paderborn sa 4:0.

Bayern je brzo slomio dotad vodeću momčad lige. Već u osmoj minuti zabio je Gotze nakon sjajne akcije i fantastične asistencije Mullera. Šest minuta kasnije je svoj drugi ovosezonski gol postigao Lewandowski, a a na 3:0 je povisio Gotze svojim drugim golom. Konačan rezultat postavio je Muller pet minuta prije kraja. Bayern sada ima tri boda više od Paderborna.

Uvjerljiv je bio i Schalke koji je na gostovanju s 3:0 razbio Werder i tako stigao do prve pobjede u sezoni. Sva tri gola postignuta su u drugom dijelu, a u strijelce su se upisali Meyer, Neustadter i Barnetta.

I u preostale dvije utakmice bilo je puno golova. Frankfurt je na svom travnjaku nadoknadio 0:2 protiv Mainza i uzeo bod rezultatom 2:2, dok je Hoffenheim pred svojim navijačima do boda protiv Freiburga stigao golom Vestergaarda za 3:3 u 93. minuti.