Bogdanović dobar u uvjerljivoj pobjedi Brooklyna, Rudež ponovno bez učinka u porazu Indiane

BROOKLYN je ostvario jednu od najuvjerljivijih pobjeda ove sezone. Slavio je sa 114:85 na gostovanju kod Charlottea.

Brooklyn su do desete pobjede u 22. utakmici vodili Joe Johnson s 22 poena, Deron Williams s 18 poena i Alan Anderson sa 17. Bojan Bogdanović je igrao 19 minuta, te je postigao 12 poena uz čak šest skokova.

Indiana je u svojoj 24. utakmici doživjela čak 17. poraz, a sve što je Damjan Rudež napravio u 12 minuta su dva promašena šuta. U posljednje tri utakmice Rudež je postigao samo dva poena. Portland su u pobjedi 95:85 predvodili LaMarcus Aldridge s 19 poena i Damian Lillard, koji je postigao jedan poen manje.

Na parket se nakon jedanaest propuštenih utakmica zbog ozljede vratio Dwight Howard. U povratničkoj utakmici postigao je 26 poena uz 13 skokova za samo 30 minuta. James Harden dodao je 24 poena uz 10 skokova i 10 asistencija za svoj treći triple-double u karijeri i pobjedu Houstona 108:96 protiv Denvera.

Golden State upisao je i 15. pobjedu zaredom. Slavio je na gostovanju kod Dallasa 105:98 uz 29 poena i osam asistencija nezaustavljivog Stepha Curryja.