Chelsea slavi Mourinhovog džokera: Remy srušio Hull

CHELSEA je ostvario bitnu gostujuću pobjedu 3:2 protiv Hulla u 30. kolu Premierlige.

Iako je Chelsea vodio 2:0 već nakon devet minuta golovima Hazarda i Coste, domaća se momčad do kraja prvog poluvremena vratila preko Elmohamadyja i Hernandeza, nakon poklona gostujućeg vratara Courtoisa.

Pobjedu Mourinhovoj momčadi donio je Remy u 77. minuti, samo dvije minute nakon što je zamijenio Costu. Nikica Jelavić je susret propustio zbog ozljede. S ova tri boda Chelsea je pobjegao prvom pratitelju Cityju na šest bodova razlike uz utakmicu manje.

U drugoj utakmici Everton je kao gost s 2:1 pobijedio QPR. Coleman je zabio za vodstvo Evertona, Vargas izjednačio, a u 77. minuti je Lennon zabio pobjednički gol. Niko Kranjčar nije igrao za poraženu momčad.