Chelsea u drugom poluvremenu slomio trećeligaša, Manchester City se poigrao s Leedsom

CHELSEA je s 4:0 pobijedio trećeligaša Brentford u ponovljenoj utakmici 4. kola FA Cupa.

U prvoj utakmici Chelsea je odigrao u gostima kod Brentforda samo 2:2, a Bluese je ispadanja spasio Fernando Torres u 83. minuti.

Chelsea, branitelj naslova, mučio se i na Stamford Bridgeu. U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali u nastavku su gosti razbijeni. Potop Brentforda otvorio je Juan Mata, Oscar je povisio na 2:0, a treći gol je zabio Frank Lampard. Veznjaku je to 199. gol za Chelsea i još mu tri nedostaju da postane najbolji strijelac u povijesti kluba. Konačan rezultat postavio je John Terry.

U 5. kolu Chelsea će gostovati Middlesbroughu.

Manchester City izborio je četvrtfinale FA CUpa pobjedom 4:0 protiv Leedsa.

City je poveo golom Yaye Tourea u petoj minuti, a preostala tri su zabili Aregntinci. Sergioa Aguero je bio dvostruki strijelac, a jedan gol zabio je Carlos Tevez.