Derbi zapadnog Londona: Pet golova, dva penala, jedan crveni i QPR "jednom i pol" nogom u drugoj ligi

FULHAM je na svom Craven Cottageu pobijedio Queens Park Rangers 3:2 u uzbudljivoj utakmici, punoj golova i začinenoj penalima, autogolom i crvenim kartonom.

Momčad Mladena Petrića, koji nije konkurirao za sastav, rivala je praktički poslala u drugu ligu. Sedam kola prije kraja prvenstva, QPR je na pretposljednjem mjestu sa sedam bodova zaostatka za zonom opstanka.

Fulham je poveo u osmoj minuti nakon što je Samba u kaznenom prostoru srušio Dejagaha, a Berbatov poentirao iz penala. Isti igrač ubrzo povećava na 2:0, a u 41. minuti Hill nakon Riiseovog ubacivanja skreće loptu i čini se kako je kapitalnih 3:0 za domaćina.

Ipak, Taarabt u posljednjoj minuti prvog dijela smanjuje na 3:1, a na samom početku nastvaka Karagounis radi prekršaj za penal upravo na Taarabtu. Domaći vratar Schwarzer ipak brani udarac Remyjev udarac.

Samo dvije minute nakon tog promašaja, Remy je zabio iz igre. QPR-u je lov na veliki preokret olakšao crveni karton Sidwella u 79. minuti, ali do gola nije došao.