Drama u Barceloni: Rakitić zabio, Sevilla poražena u sudačkoj nadoknadi!

IVAN RAKITIĆ zabio je gol na Camp Nou, gdje je Sevilla poražena sa 3:2 golom u 4. minuti sudačke nadoknade!

U 4. kolu Barcelona je potpuno nadigrala goste koji su zabili iz jedina dva udarca u okvir gola. Ali do pobjede su domaći došli tek zahvaljujući četverominutnoj sudačkoj nadoknadi.

Alves je doveo Katalonce u vodstvo u 36. minuti, a Lionel Messi je na asistenciju Neymara u 76. povisio na 2:0.

Vitolo je u 80. minuti sjajno namjestio Rakitiću na 11 metara odakle je silovitim udarcem lako zabio za 2:1. Coke je u posljednjoj minuti uspio izjednačiti, no u ludoj završnici Alexis Sanchez je u u 94. minuti zabio za pobjedu Barcelone!

Atletico Madrid bio je raspucan protiv Almerije. Domaći su slavili s 4:2 golovima Ville, Coste, Tiaga i Kokea te tako nastavili trku za Barcelonom s kojom dijele prvo mjesto s maksimalnim učinkom i gol-razlikom 14-4.

Levante i Real Sociedad, koji sljedećeg tjedna igra povratničku utakmicu u Ligi prvaka, odigrali su 0:0.