Drama u Gradskom vrtu: Istra u posljednjim sekundama ostala bez pobjede

U DVOBOJU 4. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Istre 1961 igrali 2:2 (0:0), a domaćini su do boda došli u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Poveli su gosti u 54. minuti pogotkom glavom Antonija Perića, a u 67. minuti je izjednačio Antonio Perošević. Četiri minute prije kraja Stefan Nikolić je iz bilizine opet donio prednost Puljanima, a u šestoj minuti sudačke nadoknade Osječane je iz gužve poraza spasio Andrej Lukić.

Istra 1961 je ostala treća s sedam bodova, jednim manje od vodećeg Dinama, dok je Osijek četvrti s 5 osvojenih bodova.

Pred 1200 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Frković iz Gospića.

OSIJEK - ISTRA 2:2

Sastavi:

Osijek: Žitnjak, Mandić, Perošević, Arsenić, Radotić, Maslać, Lesjak, Šorša, Matas, Čuljak, Lukić

Istra: Iveša, Pavlović, Žižić, Ojdanić, Tomić, Zlomislić, Đurić, Franjić, Repić, Mišić, Nikolić