Espanyol nepobjediv i nakon pet kola: Trijumfom nad Athleticom zadržao priključak s velikanima

ESPANYOL je u posljednjoj utakmici 5. kola Primere potvrdio odličan ulazak u prvenstvo: Domaćom pobjedom 3:2 protiv Athletic Bilbaa ima učinak od tri pobjede i dva remija i s Barcelonom Atleticom, Realom i Villarrealom, zatvara petorku neporaženih nakon pet prvenstvenih kola.

Victor Sanchez najzaslužniji za novu pobjedu kluba iz Barcelone: Prvo je u 24. minuti zabio krasan gol za 1:0, tako što je poentirao ljevicom iz daljine.

Oscar de Marcos na kraju prvog dijela poravnava za Baske, ali Sanchez svojim i Espanyolovim drugim golom vraća prednost domaćinu prije isteka pete minute nastavka.

Sergio Garcia u 66. minuti zabija treći gol za domaće, a Ibai Gomez Perez u sudačkoj naknadi tek smanjuje poraz gostiju, kojima je to drugi put ove sezone da su izgubili utakmicu, ali s obzirom da imaju i tri pobjede, drže visoko 6. mjesto na tablici.