Nema više neporaženih u Bundesligi: Perišićev Wolfsburg u derbiju vodećih pregazio Bayern

BAYERN je doživio prvi poraz u ovoj bundesligaškoj sezoni! Wolfsburg je u 18. kolu Bundeslige slavio sa 4:1.

Već u četvrtoj minuti Neuer je morao vaditi loptu iz mreže. Matirao ga je Dost na asistenciju De Bruynea. Do kraja prvog poluvremena, u sudačkoj nadoknadi, Dost je donio dva gola prednosti svojoj momčadi sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora.

De Bruyne je početkom drugog dijela povećao na 3:0, a Bernat je u 55. minuti vratio Bayern u igru. Ipak, jedanaestu pobjedu Wolfsburga u sezoni potvrdio je svojim drugim pogotkom De Bruyne.

Ivan Perišić odigrao je 80 minuta za pobjedničku momčad, koju je danas napustio Ivica Olić, povratnik u HSV. Perišić je utakmicu završio bez udarca prema suparničkom golu.

Ovom pobjedom drugoplasirani Wolfsburg približio se Bayernu na osam bodova zaostatka.