PSG se poigrao s Toulouseom, novi pogodak Ibrahimovića

U PETAK navečer odigrana je prva utakmica 23. kola francuskog Le Championnata. PSG je s lakoćom slavio kod Toulousea s 4:0.

Parižane je u vodstvo doveo Pastore već u trećoj minuti susreta. Na 2:0 povisio je Ibrahimović u 34. minuti, a da bi nevolja bila još i veća domaći igrači su četiri minuta kasnije ostali s igrače manje, kada je Mengue dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

U drugom poluvremenu gosti s Parka Prinčeva priveli su posao kraju s još dva gola. U 70. minuti branič Sakho povećao je na 3:0, a konačni rezultat postavio je Nizozemac van der Wiel 18 minuta prije kraja.

PSG je s ovom pobjedom učvrstio prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Nakon 23 kola na kontu ima 48 bodova, s 14 pobjeda, šest remija i samo tri poraza. Lyon je drugi s tri boda manje, ali i utakmicom minusa.