Udinese puca na vrh, Filip Đorđević uvalio hat trick Palermu

U UTAKMICI 5. kola Serie A još jedna odlična predstava Udinesea. Ekipa Andree Stramaccionija svladala je Parmu 4:2 i na trećem je mjestu ljestvice, s tri boda manje od Rome i Juventusa.

Mauri je doveo goste u vodstvo u 22. minuti, no već za šest minuta izjednačio je Di Natale nakon izvrsne kombinacije s Baduom. Udinese nastavlja s presingom i Di Natale opet zabija pred kraj prvog dijela. U ludoj utakmici Cassano panenkom iz jedanaesterca vraća Parmu u igru, no Thomas Heurteaux zabija sjajan gol na ubacivanje Widmera za novu prednost Udinesea. Parma je ostala s igračem manje s isključenjem Ayifriyieja, a Thereau je u 93. minuti zabio za konačnih 4:2. U četvrtoj pobjedi Udinesea Igor Bubnjić sjedio je na klupi.

Lazio je na gostovanju bio bolji od Palerma, a junak utakmice bio je trostruki strijelac, srpski nogometaš Filip Đorđević (45, 75, 83). Među strijelce se upisao i Parolo (90+3). Na ljestvici vode Juventus i Roma sa po maksimalnih 15 bodova, dok je Udinese na trećem mjestu sa 11 bodova.

REZULTATI:

U ponedjeljak: Udinese - Parma 4-2 (Di Natale 28,45, Heurtaux 58, Thereau 84 / Mauri 22, Cassano 45+4-11m) Palermo - Lazio 0-4 (Đorđević 45, 75, 83, Parolo 90+3)

U nedjelju: Genoa - Sampdoria 0-1 (Gabbiadini 75) Cesena - AC Milan 1-1 (Succi 10 / Rami 19) Chievo - Empoli 1-1 (Meggiorini 50 / Pucciarelli 59) Inter - Cagliari 1-4 (Osvaldo 18 / Sau 10, Ekdal 29,34,44) Torino - Fiorentina 1-1 (Quagliarella 62 / Babacar 78) Sassuolo - Napoli 0-1 (Callejon 28) U subotu: Atalanta - Juventus 0-3 (Tevez 35,59, Alvaro Morata 83) Roma - Verona 2-0 (Florenzi 75, Mattia Destro 86)