Atraktivna svjetska prvakinja i česta zagrebačka gošća skinula se za 18+ časopis

ATRAKTIVNA ruska klizačica Elizaveta Tuktamiševa izazvala je puno pažnje kad se skinula za jedan časopis za odrasle.

Lijepa 24-godišnja Ruskinja, inače bivša svjetska i europska prvakinja koja je više puta gostovala u zagrebačkom Domu sportova, fotografirala se za rusku verziju Playboya (Maksim). Na naslovnici se pojavila u donjem rublju, dok se u samom časopisu skinula do kraja.

"Sportašice su rijetko naše gošće. Posebice ako su u pitanju svjetski prvaci", opisao je Maksim svoju slavnu gošću.

U Šangaju 2015. godine postala je svjetska prvakinja, iste godine bila je i europska prvakinja, pobjednica Grand Prixa, a nedavno je osvojila Grand Prix natjecanje u Moskvi.

U Zagrebu je nastupila je na Europskom prvenstvu 2013. godine kad je osvojila brončanu medalju, a bila je i na nekoliko Zlatnih pirueta.