Barca pregazila Villarreal na krilima argentinskog čarobnjaka, Messijeva panenka za kraj priče

U 36. kolu Primere Barcelona je na Camp Nou pobijedila Villarreal s visokih 4:1 te je s 84 boda vodeća na ljestvici. Real je drugi s 81. bodom, ali i s dvije utakmice manje. Kraljevski klub večeras od 20:45 gostuje kod Granade.

Barca je povela u 21. minuti preko Neymara, kojem je asistirao Messi. Gosti su uspjeli izjednačiti 11 minuta kasnije preko Bakambua. No, domaćin je ipak otišao na odmor zahvaljujući čudesnom Messiju.

Argentinac je u 45 minuti sjajnim slalomom sebi stvorio prostor za šut, a lopta je putem do mreže nekoga zakačila i promijenila smjer.

U nastavku gosti nisu imali nikakve šanse i Barca je s nova dva gola mirno riješila susret. Najprije je zabio Luis Suarez nakon kontre i krasnog završnog driblinga u 69. minuti, a konačnih 4:1 postavio je Messi iz penala nakon što je igrač žutih igrao rukom u svom šesnaestercu. Argentinac je panenkom zaključio još jednu svoju strašnu večer!